Nr 33, Strefa przemysłowa Guxi, miasto Shawan, dystrykt Panyu, miasto Guangzhou, prowincja Guangdong
Dom

Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd.

dobra jakość Panel ścienny WPC na sprzedaż
dobra jakość Panel ścienny WPC na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Ilość pracowników : >G&T
Coroczne wyprzedaże : 6000000-8000000
Rok założenia : 2010
pc Export : 70% - 80%
G & T Industrial Co., Ltd. została założona w 2010 roku w Dongguan w prowincji Guangdong, jesteśmy profesjonalną fabryką do produkcji paneli ściennych i podłóg do dekoracji wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasze główne produkty to panel ścienny PVC 3d, panele ścienne piankowe XPE, panele ścienne WPC, sufity, panele ścienne WPC , podłogi, balustrady i produkty dekoracyjne z PU.


Skupiamy się na produktach przemysłowych WPC od blisko 10 lat, przechodzimy ponad 150 pracowników, 40 linii produkcyjnych z Niemiec i Włoch, powierzchnia warsztatów ponad 10000 metrów kwadratowych.


Jako jedno z wiodących przedsiębiorstw w tej branży, G & T jest właścicielem zespołu wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników z działu produkcji, kontroli jakości i sprzedaży. Zgodnie z zasadą "Priorytet jakości", kierujemy się ścisłym systemem zarządzania jakością, aby kontrolować naszą jakość w każdej kontroli od surowca, od produkcji do gotowych produktów. G & T ma uznanie systemu kontroli jakości ISO9001 i systemu zarządzania środowiskiem ISO14001. Nasze produkty zdobyły uznanie i uznanie wśród klientów z kraju i zagranicy. Nasze produkty przeszły również szereg certyfikacji kontroli, takich jak test SGS, CE fire i environment.

Mamy silny zespół R & D, mamy ponad 20 inżynierów, projektantów i techników, którzy specjalizują się w opracowywaniu nowych produktów. Nasze produkty mogą być zadowolone z żądań klientów. Wszystkie rodzaje, wzory i kolory, które stworzyliśmy, prowadzą modę w chińskim polu dekoracji.


Nasze produkty zostały wywiezione do ponad 50 krajów i regionów, takich jak Ameryka, Anglia, Rosja, Niemcy, Brazylia, Australia, Bliski Wschód, Singapur i Tajlandia, zdobyły szerokie uznanie klientów. Oferujemy również OEM / ODM, aby lepiej służyć naszym klientom.

Zgodnie z zasadą "Uczciwy w biznesie, jakość w szczegółach" G & T zobowiązała się do zbudowania zielonej ziemi. Troska o ludzi, twórczy do życia, ciesz się życiem w pomieszczeniach i na zewnątrz, ciesz się rytmem natury. Zapraszamy do przyłączenia się do nas!

Szczegóły kontaktu
Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Giggs

Tel: 86-20-66391086

Faks: 86-20-66391086

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)